2 05 06 07
Jūsų
pageidavimai
Mano
sąskaita
Naujas narys?
Susisiekite su mumis
dėl paskyros sukūrimo

PASLAUGOS

ADMINISTRAVIMASADMINISTRAVIMAS

Daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų valdymo organizavimas, ūkinių ir finansinių reikalų tvarkymas, siekiant išsaugoti bendrojo naudojimo objektus ir užtikrinti, kad jais būtų naudojamasi pagal tikslinę paskirtį. Bendrojo naudojimo objektai yra bendrosios pastato konstrukcijos, inžinerinės sistemos, bendrojo naudojimo patalpos, vietiniai inžineriniai tinklai ir žemės sklypas, kuriame pastatytas daugiabutis gyvenamasis namas. Administruodami daugiabučius gyvenamuosius namus reguliariai susitinkame su gyventojais, pristatome jiems planuojamus ir atsiskaitome už nuveiktus darbus. Susitikimo metu, telefonu ir el. paštu konsultuojame gyventojus visais klausimais, susijusias su jų daugiabučio gyvenamojo namo priežiūra bei buhalterija. Esame įsitikinę, jog jaukius namus galime sukurti tik dirbdami kartu, todėl raginame gyventojus išsakyti savo nuomonę bei teikti pasiūlymus, kurie vėliau yra pristatomi ir suderinami su visais gyventojais, siekiant geriausio sprendimo.

TERITORIJŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRATERITORIJŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA

Švaros ir tvarkos daugiabučio gyvenamojo namo bendrojo naudojimo patalpose ir namui priskirtoje teritorijoje palaikymas. Bendrojo naudojimo patalpos yra: laiptinės, holai, koridoriai, galerijos, palėpės, sandėliai, rūsiai, pusrūsiai ir kitos negyvenamosios patalpos. Namo priskirta teritorija – tai vidiniai ir išoriniai kiemai. Teritorijos tvarkymas (atliekų surinkimas, takų ir lauko automobilų stovėjimo aikštelių šlavimas, sniego kasimas, ledą tirpdančio mišinio barstymas, vejos pjovimas, želdinių laistymas) bei komunalinių atliekų išvežimas, taip pat bendrojo naudojimo patalpų valymas. Darbai atliekami gyventojų nustatytu periodiškumu. Tačiau paprastai teritorija yra tvarkoma ir šiukšlės yra išvežamos kartą per savaitę, o bendrojo naudojimo patalpos yra valomos tris kartus per savaitę. Esame įdiegę švaros ir tvarkos kokybės užtikrinimo ir kontrolės sistemą, kuri leidžia kiekvienam gyventojui pranešti apie netvarką, o mums – operatyviai sureaguoti ir užtikrinti kokybišką paslaugų tiekimą.

BUTO DRAUDIMASBUTO DRAUDIMAS

Daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų ir individualių butų draudimo sprendimai. Gyventojams (o dėl individualaus buto – savininkui) nusprendus, organizuojame darbą su draudimo bendrovėmis, kurios apdraus gyvenamąjį būstą, būste esantį turtą (pvz., baldus, buitinę techniką, televizorius, kompiuterius) bei būsto savininko civilinę atsakomybę dėl kaimynams padarytų nuostolių (pvz., jei trūktų radiatorius Jūsų bute ir būtų užlietas kaimynų butas).

TECHNINĖ PRIEŽIŪRATECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų būklės stebėjimas, vertinimas, atnaujinimo darbų planavimas, techninės priežiūros dokumentacijos tvarkymas, bendrųjų konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninis aptarnavimas, saugaus naudojimo užtikrinimas ir smulkių defektų šalinimas, atliekant paprastojo remonto darbus, kurie nenumatyti metiniame ir/ar ilgalaikiame bendrojo naudojimo objektų atnaujinimo darbų plane, taip pat kiti darbai, būtini bendrojo naudojimo objektų priežiūros privalomųjų reikalavimų įgyvendinimui. Techninės priežiūros tikslas – užtikrinti, kad šildymo ir karšto vandens tiekimo, dujų ūkio, vandentiekio, kanalizacijos, liftų, elektros ir ventiliacijos sistemos veiktų tinkamai, o pastato konstrukcijos (pamatai, sienos, perdangos, stogai, balkonai, laiptinės ir fasado apdailos elementai) būtų patikimi ir gražiai atrodytų. Nustatę defektus, iš karto informuojame apie juos gyventojus, pristatome jiems remonto sąmatą ir kartu priimame sprendimą dėl reikiamų atlikti darbų.

APSAUGAAPSAUGA

Daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų ir individualių butų saugos sprendimai. Esant poreikiui, kiemuose galime įrengti distanciniu būdu valdomus užkardus (“šlagbaumus”), kurie apsaugos teritoriją nuo pašalinių transporto priemonių patekimo į namo teritoriją. Taip pat galime įmontuoti vaizdo kameras, kurios užtikrins bendrojo naudojimo patalpų bei teritorijos stebėseną. Ši priemonė yra pakankamai veiksminga nuo vagysčių ir įsibrovimų. Gyventojams (o dėl individualaus buto – savininkui) nusprendus, organizuojame darbą su saugos tarnybomis, kurios įmontuos signalizaciją, pasiūlys budinčio operatoriaus paslaugas bei, iškilus grėsmei, operatyviai atsiųs ginkluotą apsaugos ekipažą.

BUTO NUOMA IR PARDAVIMASBUTO NUOMA IR PARDAVIMAS

Buto nuomos ar pardavimo organizavimas. Atliekame patikimų nuomininkų bei pirkėjų paiešką, ruošiame nuomos bei pirkimo-pardavimo sutartis, kontroliuojame jų vykdymą, kontroliuojame nuomos ir komunalinių mokesčių sumokėjimą laiku, vykdome skaitiklių nurašymo kontrolę, atstovaujame sprendžiant nemalonius klausimus su kaimynais dėl nuomininkų elgesio, organizuojame buto perdavimą nuomininkui ir tvarkingo buto grąžinimą savininkui, atliekame einamąjį buto remontą.

MEISTRAS Į NAMUSMEISTRAS Į NAMUS

Elektros, santechnikos ar staliaus darbai. Mūsų specialistai pakabina lempas, pakeičia elektros jungiklius ir rozetes, keičia ar pataiso vandens maišytuvus, keičia vandens filtrus, radiatorių ar gyvatuką, pakabina paveikslus, veidrodžius, lentynas, surenka baldus, keičia spynas ir atlieka kitus buitinius remonto darbus. Visiems darbams suteikiama garantija. Meistrai darbus atlieka Vilniuje ir ne tik mūsų administruojamuose daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose.

TEISINĖ PAGALBATEISINĖ PAGALBA

Gyventojų konsultacija teisiniais klausimais bei dokumentų ruošimas. Konsultuojame gyventojus pagal individualų kreipimąsi šeimos, paveldėjimo, civiliniais, komerciniais, administraciniais bei darbo teisės klausimais. Mes padėsime Jums, jeigu norite išieškoti skolą, nusipirkti, parduoti, išnuomoti ar išsinuomoti turtą, įsteigti ar likviduoti įmonę, išsiskirti, taip pat jeigu Jus neteisėtai atleido iš darbo, jeigu padarėte administracinės teisės pažeidimą ar Jums reikalinga kitokia teisinė pagalba. Ruošiame visus būtinus dokumentus bei, esant poreikiui, padedame susirasti advokatą atstovavimui teismuose.

BUHALTERINĖ APSKAITABUHALTERINĖ APSKAITA

Gyventojų konsultacija buhalterinės apskaitos klausimais. Konsultuojame gyventojus pagal individualų kreipimąsi buhalterinės apskaitos tvarkymo, mokestinio audito bei mokesčių klausimais. Mes padėsime Jums, jeigu Jums reikia sutvarkyti savo įmonės buhalterinę apskaitą, paruošti individualią mokesčių deklaraciją arba išspręsti su VMI iškilusius klausimus.